EN İYİ SAÇ EKİMİ SONUÇLARINI ELDE EDEBİLMEK İÇİN YILLARIMIZI ADADIK. BU EMEKLERİMİZİN KARŞILIĞINDA MEMNUN YÜZLER EN BÜYÜK MOTİVASYONUMUZ OLMUŞTUR. BİZİ TERCİH EDEN VE FARK YARATAN SAÇ EKİMİ SONUÇLARINI YAYINLAMAMIZA İZİN VEREN SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİZ

Türkiye’de En İyi Saç Ekimi Sonuçlarını Elde Edin

Saç ekim işlemleri günümüzde çok başarılı noktalara geldi. Türkiye’nin de en iyi saç ekimi sonuçlarına sahip olabilmek için en uygun lokasyon olduğunu söylemek abartılı olmayacaktır. Uzun yılların innovasyon yatırımları sayesinde Türkiye, dünyanın en başarılı merkezlerine sahip olmayı başarmıştır. Bu en iyi saç ekim merkezlerinden bir tanesinin de Hermest Saç Ekimi Merkezinin olduğunu kazandığımız onlarca ödül sayesinde rahatça söyleyebiliyoruz.

Sizler de saç kaybı probleminizin çözümü için mükemmel bir saç ekimi sonucuna kavuşmak isterseniz iletişim sayfamızdan ücretsiz konsültasyon yaptırabilirsiniz.

İletişime geçmeniz durumunda 21 yıllık saç ekimi tecrübesine sahip en iyi saç ekimi uzmanlarımız sizin için FUE  ya da DHI saç ekimi yöntemlerinden hangisine daha uygun olduğunuz konusunda da yardımcı olacaktır.

En İyi Saç Ekimi Sonucu Nasıl Elde Edilir?

Saç ekimi işlemlerinde mükemmel sonuç alabilmek için aslında sadece saç ekimi işlemi değil saç ekiminden sonraki süreçte de dikkat edilmesi gereken bir çok husus bulunmaktadır. En iyi saç ekimi sonucu elde edebilmek için operasyonda dikkat edilmesi gerekenler ise;

Saç Çizgisi Planlaması
Saç ekiminde doğallığın sağlanmasında en önemli nokta saç ekiminde alın çizgisinin planlanmasıdır. Yüz yapısına uygun şekilde planlanacak alın çizgisi ve ön bölge için özenle seçillecek greftler doğal bir saç görünümü elde edilmesini sağlayacaktır.

Ekim Sıklığı
Planlanması doğru yapılmış bir saç ekimi ile çok sıkı bir saç ekimi sonucu elde edilir.  En iyi saç ekimi sonucu elde edebilmek için sıkı saç ekimi sonucu en önemli faktörlerden bir tanesidir.

Saç Ekimi Açısı
Ekilen saçlar mutlaka ekilecek bölgeye göre 30, 45, 60 derece açılarında yerleştirilmelidir. Saç ekim süreci tamamlandığında çıkan saçların iyi görünmesi ve sağlıklı çıkabilmesi için bu saç ekimi açısı çok önemlidir.

Teknik
Saç seyrekliği problemi yaşanan bölgenin iyi tespit edilmesi gerekir. Bu tespit sonucunda en iyi sonuç alınabilecek saç ekimi tekniği tespit edilmesi gerekir.

Saç Ekimi Süreci Ne Zaman Tamamlanır?

Saç ekimi operasyonel anlamda 5-8 saatte yani 1 günde tamamlanmaktadır. Saç ekiminden 2 gün sonra da yapılan bandajlar çıkartılır ve ilk yıkama gerçekleştirilir. Fakat ekilen saçların çıkmasının